AriannaBunnyB
AriannaBunnyB AriannaBunnyB
  • 04-04-2018
  • Mathematics
contestada

Help with 44 please and show work

Help with 44 please and show work class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 04-04-2018
The total cost for tomatoes is $32; 8 * 4 =32. The amount of onions is 3 pounds; 6 / 2 =3. Unit rate for peppers is $3 for 1; 15 / 5 = 3.
Answer Link

Otras preguntas

What is Sir Francis Drake hardships
two identical freight cars roll without friction towards each other on a level track. one car rolls 2 m/s the other 1 m/s. after the cars collide they couple an
When was William Shakespeare born
What is the numerator or denominator of 4/5
How is the numeral 35.012 written in words and why
in an expression(8/9) squared (-81)+3/5dividedby-9/10
You have a cylinder with a diameter of 15 inches and a height of 12 inches. What is the volume of the largest sphere thg will fit inside it? If you can will you
What is Sir Francis Drake hardships
You have a cylinder with a diameter of 15 inches and a height of 12 inches. What is the volume of the largest sphere thg will fit inside it? If you can will you
Can u paraphrase the quote ”let things take their course”