BrainlyIsGreat12345
BrainlyIsGreat12345 BrainlyIsGreat12345
  • 02-04-2021
  • Mathematics
contestada

Plz help me with this question

Plz help me with this question class=

Respuesta :

ajbtrojan
ajbtrojan ajbtrojan
  • 02-04-2021

Answer:

.24

Step-by-step explanation:

One pack of marbles cost $0.24

Answer Link

Otras preguntas

If the measure of angle 1 is 110 and the measure of angle 3 is (2x+10), what is the value of x
Why was the silk road so important in china's development?
Write down the 3rd term in the sequence given by: T(n) = n2 + n
A cable 31 feet long runs from the top of a utility pole to a point on the ground 16 feet from the base of the pole. Which equation expresses the height of the
Completa las frases con la palabra correcta. Fill in the blank with the correct word. You may copy and paste the accented and special characters from this list
help pls thank you Curtis kept track of the number of miles he ran each day for 10 days. By day 4, he had already run 9 miles. How many days did it take Curt
An annual questionnaire has been distributed to your department by the records manager. This is most likely a(n) A. requisition slip. B. destruction
What is the main method that political parties use to choose candidates for office? Who takes part in most states?
Write a related subtraction fact for 7+6=13.
GO.o has 3 orange picks for every 2 green. If there are 25 picks in all, how many picks are orange?