annnanaanana77
annnanaanana77 annnanaanana77
  • 01-10-2016
  • Mathematics
contestada

PLEASE HELP ASAPPPPPPPP

PLEASE HELP ASAPPPPPPPP class=

Respuesta :

SavajE3
SavajE3 SavajE3
  • 01-10-2016
1) she got enought for the movie
2) she got enough for the snacks
3) in total she had $39.75 and she spent minus what she spent in the mall, she had a total of $15.04 cents before going to the movies
Answer Link

Otras preguntas

Sandra bought 4 pounds of sweet potatoes for $5.92.what is the cost per pound of the sweet potatoes?
Define Bernoulli's principle
the u.s.-mexico border 2012 program s goal is to _______.
reaction rates do not tell you how fast a. reactants are being consumed. b. products are being formed. c. substances are changing state. d. energy is being abso
What term is used to describe buyers, or product users, in an economic system?
The "steady state" or constant condition maintained by the body is called _____ and is necessary for life.
the skin plays a major role in a. temperature regulation and sensation. b. synthesis and storage of proteins. c. retention of oxygen and excretion of carbon dio
the two fastest times in the past 20 years for the girls 200 meter run at clarksville elementary school are 27.97 sec and 27.93 sec. yesterdays track meet clair
The "scratch test" is used to determine the ______ of a material. hardness toughness strength density
Est ce que tu as des shorts démodés?