zculwellpb8sqm
zculwellpb8sqm zculwellpb8sqm
  • 02-07-2018
  • Mathematics
contestada

At a hardware store, each wooden plank costs $3.57. How much do 12 planks cost?

Respuesta :

bayleecase2002
bayleecase2002 bayleecase2002
  • 02-07-2018
The answer would be $42.84

Because $3.57 · 12 = $42.84
Answer Link

Otras preguntas

PLSSSS HELP 27 POINTSSSSSSS If your slope is -1/3 how do you move vertically?
4.55 is what percent of 6.5
NEED HELP! QUESTION IS IN PICTURE, NO FILES!
HURRY WILL GIVE 50 POINTS 1. Why does the cast of characters include speaking and nonspeaking parts? so that readers know who everyone in the play is so that re
In the central nervous system is contained within these cavities except which one?
En route at FL 290, your altimeter is set correctly, but you fail to reset it to the local altimeter setting of 30.26 in. Hg during descent. If the field elevat
(8x^4+1)^2 combine like terms and expand​
I need help 1-6 please help me out it’s due tomorrow
Lagyan ng × ang angkop na panghalip na pananong para sa pangungusap. 1.(Gaano,Ilan,Magkano) ang baon mo sa araw-araw? 2.(Ano,Sino,Alin) asignatura ang mas gusto
Part A How does the author of “Solar Power for Public Buildings” conclude that converting all public buildings to solar power will boost California’s economy? b