zculwellpb8sqm
zculwellpb8sqm zculwellpb8sqm
  • 02-07-2018
  • Mathematics
contestada

If each iTunes song costs $0.99 and Wade bought 24 songs, how much was the total cost?

Respuesta :

bayleecase2002
bayleecase2002 bayleecase2002
  • 02-07-2018
The answer should be $23.76

Hope this helps!
Answer Link
ktenesaca0
ktenesaca0 ktenesaca0
  • 02-07-2018
the total you are going to get it going to be $23.76
Answer Link

Otras preguntas

Directions: Rewrite each sentence and capitalize each proper noun. 1. The new student in our class is travis. 2. The white sox is a baseball team from chicago.
A friend is calling his sister from his parents’ house to talk to her about what means of transportation various people are using to come visit their parents to
Help Plz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Please help ASAP!!!Please explain your answer
To whom did the land belong that the U. S. Government was allocating to settlers
Spinocerebellar Ataxia
How manures and composts are different?​
How far is the moon from the sun?
The phrase "wrestle with your conscience" is figurative, because no one is literally wrestling anything- What does this phrase mean? Is it an internal conflict
During the 1970s, conservatives: Group of answer choices continued their overt opposition to the black struggle for racial justice. insisted on more local contr